دانلود چند نمونه فرمت پاورپوینت جهت ساخت گزارش، ارائه و پرزنتیشن

by

بدون شک بهترین، حرفه‌ای‌ترین و البته در عین حال ساده‌ترین و سریع‌ترین ابزار جهت ساخت گزارشات گوناگون، نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت است. به خصوص در زمینه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مدیریت پروژه یکی از کاربردی‌ترین ابزارها جهت ساخت گزارشات پیشرفت پروژه و ارائه اطلاعات و تحلیل‌های مربوط به پروژه به مدیران ارشد، پاروپوینت‌ها و پرزنتیشن‌های حرفه‌ای پاورپوینت است.

گاه شاید چند اسلاید ساده، چند نمودار زیبا و ارائه اطلاعات و تحلیل‌ها در قالبی مناسب، می‌تواند نقش به سزایی در تصمیم‌گیری‌های مهم مدیران یک پروژه داشته باشد. در اینترنت تمپلت‌ها و فرمت‌های رایگان یا پولی بسیار زیادی از فرمت فایل‌های پاوپوینت موجود است. اما برخی از این فرمت‌های ارائه و پاورپوینت توسط گروهی گرافیست، انیماتور و متخصصین حرفه‌ای تهیه شده‌اند. به عبارتی افرادی این فرمت‌های پاورپوینت را تهیه نموده‌اند که تخصص و کار اصلی‌شان گرافیک و طراحی چنین پرزنتیشن‌هایی است و از اصول رنگ‌بندی و ترکیب رنگ‌ها و استفاده درست از سایز و فونت مطالب و طراحی خاص نمودارها و جداول و … در کارشان استفاده کرده‌اند و از قدیم گفته‌اند کار را باید به کاردان سپرد و چه بهتر است که به جای استفاده از فرمت‌های قدیمی و تکراری، از فرمت‌های مدرن و جدید استفاده کنیم.

بنده بیست و چهار عدد از این فرمت و تمپلت‌های پاورپوینت، پرزنتیشن و ارائه را از اینترنت دانلود کرده‌ام و شما می‌توانید از این فایل‌ها برای ساخت گزارشات و ارائه‌های بسیار حرفه‌ای و مدرن استفاده کنید. اما نکته مهم‌تر از این فرمت‌ها این است که ابتدا بدانید قصد دارید چه اطلاعات، دیتاها و تحلیل‌هایی را ارائه کنید، این اطلاعات به چه کسانی و با چه سطح تصمیم‌گیری و سطح اختیاراتی قرار است ارائه شود و چه نتیجه‌ای قرار است از ارائه خود بگیرید، فرمت و تمپلت و رنگ و لعاب گزارش در اولویت دوم است. بعد از مشخص کردن اهداف خود از گزارش می‌توانید از آبجکت‌های موجود در این تمپلت‌ها جهت ساخت گزارش خود استفاده کنید. شما می‌توانید این نمونه فایل‌ها را از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود چند نمونه فرمت پاورپوینت جهت ساخت گزارش، ارائه و پرزنتیشن

لینک دانلود پارت اول
لینک دانلود پارت دوم
لینک دانلود پارت سوم
لینک دانلود پارت چهارم

پسورد فایل زیپ: sharifiz.com

در همین ارتباط بخوانید:

You may also like

۱ Comment
  1. Ahmadreza 2 هفته ago
    Reply

    عالي بود

Leave a Comment

Your email address will not be published.