اولین نوشته

by

با عرض سلام و ادب و احترام،

من احمد شریفی زمیدانی هستم و این اولین پست این وب سایت است. آدرس این سایت sharifiz.com است و اون z که در آدرس سایت می‌بینید، مربوط به پسوند بنده یعنی “زمیدانی” هست و خدمتتون عارضم که “زمیدان” نام روستای پدری بنده در اطراف شهر لاهیجان در استان گیلان است. امیدوارم بتونم به صورت مرتب این‌جا رو آپدیت کنم.
من سال‌ها وبلاگ می‌نوشتم. یک وبلاگ داشتم که ترکیبی از مطالب متنوع، تخصصی، طنز، غیر طنز، جدی و غیره بود. مدت زیادی دیگه وبلاگ ننوشتم و الان تصمیم گرفتم یک وبلاگ(یا وبسایت) تخصصی با موضوع مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی و کنترل‌پروژه راه‌اندازی کنم. مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی و کنترل‌پروژه زمینه کاری من در حدود ده سال اخیر بوده و علاوه بر این که شغلم اینه، علاقه‌ی فراوانی به این علم دارم.

چند هدف عمده از راه‌اندازی این وب‌سایت دارم:
۱- به اشتراک گذاری تجربه‌ها و دروس آموخته مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
۲- آرشیو تجربیات، نوشته‌ها، مقالات و فایل‌های آموزشی و ….
۳- ارتباط و آشنایی بیشتر با هم‌صنفان گرامی شاغل در فیلد مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
۴- تمرین بیشتر و بیشتر مدیریت پروژه

برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و در کل علم مدیریت پروژه، بسیار بسیار پهناور و بزرگ و تخصصی شده و فکر نکنم الان کسی بتونه ادعا کنه به همه حوزه‌های دانش این علم اشراف و تسلط کامل داره. بدیهیه که بنده حقیر هم چنین ادعایی ندارم. به عبارتی اینکه در حال حاضر یک وب سایت شخصی با موضوع تخصصی مدیریت و برنامه‌ریزی و کنترل‌پروژه راه‌اندازی کردم، به این معنی نیست که مدعی باشم استاد خبره همه حوزه‌های دانش مدیریت پروژه و استاد همه نرم‌افزارها و ابزارها و فرایندهای این حوزه هستم. خیر. اینجا تنها محلی خواهد بود برای به اشتراک گذاری نوشته‌ها، مقالات، مطالب مفید، موارد آموزشی و تجربیات عملی و علمی و خلاصه هرچه به ذهنم می‌رسه در مورد برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مجموعاً علم مدیریت پروژه.

از آن‌جایی که این وب‌سایت در ابتدای راه است و من هم از هیچ مشاور و متخصص طراحی سایتی برای ساخت اینجا کمک نگرفتم و تمام مراحل کار رو خودم و با جستجو در اینترنت انجام دادم و چون تخصص اصلیم این نیست(طراحی وب سایت) بنابراین اگر ایرادی، اشکالی و مورد نامناسب فنی در سایت دیدید، بر من ببخشید که انشاء‌الله سعی می‌کنم به مرور بهتر و بهترش کنم. (به قول این اپراتورهای گویای تلفن‌های شرکتهای خدماتی: ” از شکیبایی شما سپاسگذاریم”)

در پایان باید بگم که:

خدایا چنان کن سر انجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

You may also like

۵ Comment
 1. admin 3 سال ago
  Reply

  test

  • hasan 3 سال ago
   Reply

   مبارکه

 2. Mohsen 3 سال ago
  Reply

  سلام
  هیچ چیز به سادگی نمیرسه

 3. sajad 2 سال ago
  Reply

  سلام . من شما را در گوگل پلاس فالو داشتم . چند سال پیش . یادش بخیر . قلم خوبی داشتید . از اتفاق کار کنترل پروژه میکنم . داشتم تو ینترنت سرچ میزدم به شما رسیدم . خیلی خوشحالم از اینکه این سایت را زدید . موفق باشید

 4. omid 1 سال ago
  Reply

  خدا خیرتوتن بده مطالب خوبی گذاشتین

Leave a Comment

Your email address will not be published.